Zonvakantie in:


Zoeken:

Land:
Regio:
Accommodatietype:
 

MedPlaya The Agir Springs Hotel

Plaats:Benidorm
Land:Spanje
Streek:Costa Blanca
Accommodatietype:Hotel
Prijs vanaf: € 411.00
Waardering:8.4

EXTRA INFORMATIE

Latitude:38.5371
Longitude:-0.121575
Vervoer:Flight

OMSCHRIJVING

MedPlaya The Agir Springs Hotel ligt op een klein stukje lopen van het bekende Levante strand en aan de lange, levendigste straat in Benidorm. Als je dit hotel uitloopt bevind je je temidden van vele winkels en restaurants.

Het mooi aangelegde zwembad van het hotel zit op de zesde verdieping, waardoor je vanaf het zonneterras een prachtig uitzicht over zee hebt. Wat een fijne plek is dit! Hier wil iedereen de hele dag wel doorbrengen. Lekker ontspannen op een ligbedje in het zonnetje of onder de parasol. Voor sportievelingen is er een fitnessruimte, maar een lange wandeling over de gezellige boulevard maken kan natuurlijk ook.

Als je in Benidorm bent vergeet dan niet een keer een uitstapje te maken naar het kleurrijke Villajoyosa met pittoreske straatjes en een prachtig strand. Of ga naar het sfeervolle Altea, het plaatsje met het bekende kerkje met de blauwe koepels. Een excursie maken naar het prachtige achterland van de Costa Blanca is ook erg leuk. Benidorm zelf is een walhalla voor als je van shoppen houdt en perfect om lekker uit eten te gaan. Dit wordt een heerlijke vakantie!

UITGEBEREIDE INFORMATIE

Uitgebreide informatie over dit vakantiehuis kunt u vinden op de eigen website van de verhuurder.

Naar de Website

Terug naar overzichtspagina