Zonvakantie in:


Zoeken:

Land:
Regio:
Accommodatietype:
 

Three Corners Sunny Beach Resort

Plaats:Hurghada
Land:Egypte
Streek:Rode Zee
Accommodatietype:Hotel
Prijs vanaf: € 529.00
Waardering:8.5

EXTRA INFORMATIE

Latitude:27.3203
Longitude:33.7105
Vervoer:Flight

OMSCHRIJVING

Een van de gezelligste vakantieresorts aan de Rode Zee is het Selections hotel, 'Three Corners Sunny Beach Resort'. Dit ruim opgezette familiehotel aan het strand van Hurghada, is onderdeel van de Belgische Three Corners keten en beschikt over een lange lijst met leuke activiteiten. Dit betekent dubbel en dwars plezier voor jong en oud en zwoele dagen aan zee.

Om te beginnen heeft het hotel drie grote zwembaden, waaronder een Olympisch bad om baantjes in te trekken en een zwembad met waterspellen en glijbanen. Daarnaast is er een duikcentrum, kite centrum, een wellnesscenter en een animatieteam dat twee keer per dag in de weer is met allerlei leuke activiteiten. Op vakantie met jonge kinderen? Dan is het goed om te weten dat er een Trixie kidsclub is. Zo kunnen zij lekker knutselen en jij even tijd maken voor jezelf. Voor vragen kun je altijd terecht bij de Nederlandstalige guest relation.

Wat het eten betreft kun je je hart ophalen in The Three Corners Sunny Beach. Het is vers, er is iedere dag veel variatie en er zijn verrassende themabuffetten met themas als, 'Het Verre Oosten', 'Franse Romantiek' en 'Oriental Night'. Liever à la carte? In het Italiaanse restaurant Dolce Vita worden knapperige pizzas en verse pastas geserveerd. 

UITGEBEREIDE INFORMATIE

Uitgebreide informatie over dit vakantiehuis kunt u vinden op de eigen website van de verhuurder.

Naar de Website

Terug naar overzichtspagina